Další činnosti JSDH v roce 2019

V lednu si vyrazila jednotka na vánoční večírek, který se konal na motokárách v Radotíně.

Na konci března členové jednotky předváděli místním občanům základy první pomoci. S proškoleném jednotce pomáhali i kolegové z Asociace dobrovolných záchranářů.

V dubnu se jednotka účastnila, celkem už pravidelných, dnů IZS v Aquapalace, kde se předváděla technika a vybavení hasičů.

Jednotka se v opět zúčastnila oblíbené soutěže Letňanský železňák.

Na konci dubna členové jednotky pomáhali s pořádáním čarodějnic.

V polovině května se členové naší jednotky účastnili výletu do Německa, kde se potkali se spřátelenými sbory s okolních států.

Ke konci května se naše jednotka účastnila dětského dne v Dobřejovicích.

V červnu jsme se účastnili dětského dne v Průhonicích. Dále jsme technikou vyrazili na oslavy 110ti let hasičů ve Zvoli

Po prázdninách jsme byli uklidit prostor kolem našeho cvičného kontejneru.

V září nás čekaly opět dny IZS v čestlickém Aquapalace.

Na konci září se členové jednotky zúčastnili opět cvičení s ČČK Rescue Maraton. Kde jsme obsadili, jak hodnotící funkce, tak i postavili soutěžní družstvo.

Na konci října proběhl úklid hasičárny a společné grilování.

Poslední den v říjnu jednotka prováděla požární dozor při lampionovém průvodu.