Přehled soutěží

7.4. soutěž Letňanský železňák    VÝSLEDKY 2018

6.5 okrsková soutěž v Okrouhle

13.6. jsme byli na soutěži Huntovický útok  v Chomutovicích.

Letošní ročník Okrskové soutěže  13. a 14. okrsku Okresního sdružení hasičů Praha-západ uspořádali 17.5 hasiči z Hodkovic, k příležitosti 90. výročí založení jejich sboru.  Družstvo mužů oslabené o dva stálé členy ze zdravotních důvodů, se umístilo na 9. místě, soutěžilo pouze v šesti členech.

14.6  se soutěžní družstvo mužů zúčastnilo soutěže v požárním sportu „Huntovický útok“ v Chomutovicích a umístilo se na 1. místě.

Foto

28.6  se soutěžní družstvo mužů zúčastnilo soutěže v požárním sportu „Vestecký vodník“ ve Vestci a umístilo se na třetím místě.

Foto

21. 4 se konala Okrsková soutěž  13. a 14. okrsku Okresního sdružení hasičů Praha-západ. Letošní ročník uspořádali hasiči z Dolních Břežan. Družstvo žen se umístilo na 1. místě a družstvo mužů na 5. místě.

Foto

26.5 se konala ve Vestci soutěž v požárním sportu k příležitosti 100 let od založení SDH Vestec. Soutěžilo celkem 5 družstev naše družstvo mužů se umístilo na druhém místě a družstvo žen na třetím místě.

Foto

9.6 jsme se zúčastnili soutěže v požárním sportu „Huntovický útok“ v Chomutovicích. Ženy obsadily 1. místo a muži 2.  místo.

Foto

11. 5 se konala Okrsková soutěž  13. a 14. okrsku Okresního sdružení hasičů Praha-západ. Letošní ročník uspořádali hasiči ze Zvole. Družstvo mužů se umístilo na 4. místě.

Foto

Výsledková listina

14. 5 se konala Okrsková soutěž  13. a 14. okrsku Okresního sdružení hasičů Praha-západ. Letošní ročník uspořádali hasiči ze Lhoty, kteří zároveň oslavili 75. výročí založení sboru. Za náš sbor soutěžilo pouze družstvo mužů a v silné konkurenci obsadilo 5. místo.

Foto

Foto

18.6 jsme se zúčastnili soutěže v požárním sportu v Křížkovém Újezdci.  Ženy se umístily na 1. místě muži na 3.místě.

Foto

25.6 jsme se zúčastnili soutěže v požárním sportu v Radějovicích. Ženy se umístily na 1. místě muži na 6.místě.

Foto

20.8 jsme se zúčastnili soutěže v požárním sportu „Memoriál Jirky Kulhánka“ v Ondřejově. Ženy se umístily na 3. místě muži též na 3.místě.

Foto

27.8 jsme se zúčastnili soutěže v požárním sportu „Memoriál Antonína Harvánka“ v Osnici. Ženy se umístily na 1. místě

Foto

24.9 jsme uspořádali druhý ročník soutěže „O pohár starostky obce Průhonice“ na kterém se ženy umístily na 2. místě a muži na 3. místě.

Foto

Dne 8.5. jsme uspořádali  1.kolo soutěže v požárním sportu 13. a 14. okrsku Okresního sdružení hasičů Praha-západ.

Po dlouhé 25. leté přestávce  se konala soutěž v Průhonicích  na louce u druhé části parku. Našim družstvům žen a mužů se velmi vydařila a obě družstva se umístila na prvním místě. Rádi bychom poděkovali majitelům pozemků za jejich zapůjčení a všem kteří nám pomohli s uskutečněním soutěže.
Foto

Dne 5.6. se konala za krásného slunečného počasí Okresní soutěž v požárním sportu Okresního sdružení hasičů Praha-západ v Bojanovicích.  Ženy se umístily na 3. místě muži na 8. místě.

Foto

Dne 12.6. jsme se zúčastnili soutěže v požárním sportu „Huntovický útok“ v Chomutovicích. Ženy obsadily 2. místo a muži též 2. místo.

Foto

Dne 19.6.jsme se zúčastnili soutěže v požárním sportu o „Pohár starosty“ v Křížkovém Újezdci. Ženy se umístily na 2. místě a muži vybojovali krásné 1. místo.

Foto

Dne 26.6. jsme se zúčastnili soutěže v požárním sportu o „Pohár starosty“ v Radějovicích. Ženy se umístily na krásném

1. místě a muži skončili na 7. místě.

Foto

Dne 14.8.jsme se zúčastnili soutěže „Memoriál Jirky Kulhánka“ v Ondřejově. Již tradičně byl druhý pokus upraven o specielní disciplínu přenášení vody v kelímcích přes překážky. Naše družstvo mužů zde obsadilo v silné konkurenci 3. místo.

Foto

Dne 28.8.jsme se zúčastnili soutěže „Memoriál Antonína Harvánka“ v Osnici. Soutěž se konala za velmi deštivého počasí naše družstva obsadila  1. místo ženy a 2. místo muži.

Foto

Dne 4.9. jsme na louce u druhé části parku za krásného slunečného počasí uspořádali soutěž v požárním sportu „O pohár starostky obce Průhonice“ naše družstva se umístila na 1. místě ženy a na 2. místě muži.

Foto

Zvole – Okrsková soutěž 13 a 14 okrsku, 9.5.2009. Ženy 3. místo,  muži 2. místo a postup na okresní soutěž.
Foto

Zvole – Okresní soutěž PZ  6.6.2009. Muži obsadili 10. místo.
Foto

Popovičky – Huntovický útok a 110 výročí založení SDH 13.6.2009. Ženy 2. místo a muži 2. místo.
Foto
Křížkový Újezdec – Pohár starosty 20.6.2009. Muži 6. místo.
Foto

Radějovice – Pohár starosty 27.6.2009. Ženy 3. místo, muži 4. místo.
Foto

Ondřejov – Memoriál Jirky Kulhánka 15.8.2009. Ženy vytvořily se svými „jindy“ soupeřkami ze Říčan společné družstvo a vybojovaly 1. místo, muži se v silné konkurenci 10 družstev umístili též na 1. místě. 2. kolo PÚ muži bylo spestřeno o: start běh přes kladinu a po nastříkání terčů vypití nealkoholického piva každým proudařem.
Foto

Modletice – Pohár starosty 5.9.2009. Muži díky výpomoci strojnice Mirky se mohli zúčastnit a umístili se na 4. místě.