Soutěže 2011

14. 5 se konala Okrsková soutěž  13. a 14. okrsku Okresního sdružení hasičů Praha-západ. Letošní ročník uspořádali hasiči ze Lhoty, kteří zároveň oslavili 75. výročí založení sboru. Za náš sbor soutěžilo pouze družstvo mužů a v silné konkurenci obsadilo 5. místo.

12.6 jsme se zúčastnili soutěže v požárním sportu „Huntovický útok“ v Chomutovicích. Ženy obsadily 1. místo a muži 3.  místo.

18.6 jsme se zúčastnili soutěže v požárním sportu v Křížkovém Újezdci.  Ženy se umístily na 1. místě muži na 3.místě.

25.6 jsme se zúčastnili soutěže v požárním sportu v Radějovicích. Ženy se umístily na 1. místě muži na 6.místě.

20.8 jsme se zúčastnili soutěže v požárním sportu „Memoriál Jirky Kulhánka“ v Ondřejově. Ženy se umístily na 3. místě muži též na 3.místě.

27.8 jsme se zúčastnili soutěže v požárním sportu „Memoriál Antonína Harvánka“ v Osnici. Ženy se umístily na 1. místě

24.9 jsme uspořádali druhý ročník soutěže „O pohár starostky obce Průhonice“ na kterém se ženy umístily na 2. místě a muži na 3. místě.